Liūdime kartu

Apie mus

Šioje nemokamoje svetainėje, galite paskelbti apie artimojo netektį, informuoti apie laidotuvių detales arba pareikšti užuojatą artimo netektį išgyvenanciai šeimai ir sužinoti atisveikinimo vietą ir laiką.

Kai šis pasaulis toks pilnas skubos, o mus neretai skiria tik fiziniai, bet ne širdies atstumai, savo jausmais šiandien galime pasidalinti čia. Atidarykite paskyrą ir sukurkite pranešimą apie artimo laidotuvių vietą ir laiką, kad visi norintys galėtų atvykti, o neturintys galimybės dalyvauti laidotuvėse, išreikštų užuojautą virtualioje svečių knygoje.

Žemiau taipogi rasite ritualines paslaugas teikiančiu įmonių nuorodų katalogą, kurios palengvins ceremonijos organizavimo rūpesčius.

Mes atidžiai klausomės jūsų atsiliepimų ir esame pasiryžę nuolat tobulinti savo paslaugas.
Esame kartu. Būkime kartu. Dalinkimės savo liūdesiu kartu.

Kokią pagalbą mes siūlome?

Šiais precedento neturinčiais laikais dėl ligos, karantino ar kelionių apribojimų ne visada galime išlydėti savo artimuosius, draugus ar kolegas į paskutinę kelionę. Bet jūs galit būti šalia mintimis ir žodžiais. Išreikškite užuojautą šeimai, netekusiai artimo, patikrinkite įrašą, tikėtina, kad artimieji pasidalins informacija apie virtualios ceremonijos (jei ji galima) transliaciją.

Išsaugokite savo mylimo žmogaus atmintį, dalindamiesi jo gyvenimo istorija, įkeldami nuotraukas, kviesdami kitus dalintis prisiminimais.

Laidotuvių organizavimas gali tapti dideliu išbandymu, ypač kai susiduriate su netekties ir sielvarto jausmais. Čia rasite  įmonių sąrašą, kurios gali padėti.

Jei ieškote pagalbos naudojantis mūsų svetaine arba norite būti įtrauktas į mūsų naudingų paslaugų sąrašą, rašykite mums info@liudimekartu.lt